KONST / Litografier / Färglitografi 14367270
nr 1436 7270
Ulf Greder
(f. 1949), Sverige
Signerad, numrerad 269/360. Färglitografi, bildmått: 50x60, yttermått inklusive ram: 68x76 cm
Ulf Greder, född 1949 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 6 december 2021
kl 20:24:06
2/12 20:57:23